Zmrzlinové stroje LUNA

Stroj na výrobu zmrzliny s nejlepším nášlehem

 

Zmrzlinové stroje na točenou zmrzlinu mohou mít různé způsoby nášlehu zmrzliny:

 

A) Gravitační nášleh (obvykle 30-35%), což je nášleh pouze otáčením šneku ve zmrzlinovém válci.

B) Čerpadlem (obvykle 40-65%), různé tipy čerpadel našlehávají tekutou zmrzlinovou směs před naplněním zmrzlinového válce.

C) Tlakový (obvykle 80-100%), zmrzlinová směs se šlehá tlakem vzduchu nebo plynu podobně jako u bombičkového výrobníku šlehačky. Používají zmrzlinové stroje LUNA.

 

Co je nášleh zmrzliny?

Nášleh zmrzliny je zvětšení objemu hotové zmrzliny oproti původní tekuté směsi. Současně se zlepšuje subjektivní pocit lahodnosti, zmrzlina působí lehčím a krémovitějším dojmem. Kromě zlepšení chuťových vjemů nášleh ovlivňuje spotřebu suroviny při prodeji zmrzliny. Stejně veliké porce zmrzliny jsou při vyšším nášlehu lehčí, což znamená, menší spotřebu materiálu. Pokud máte stroj s nášlehem o 30% větším máte při stejné tržbě o 30% menší spotřebu materiálu = VYŠŠÍ VÝNOS, ZISK. Rádi Vám dodáme stroj na točenou zmrzlinu nejvyšší kvality na českém trhu.

 

Snadno dostupný pronájem / prodej

stroje na výrobu točené zmrzliny

Pronájem zmrzlinového stroje LUNA pro výrobu točené zmrzliny je vždy součástí zmrzlinového systému Lunamil. Tento systém Vám umožní zahájit podnikání ve zmrzlině bez obvyklých investic. Získáte dodávky surovin, poskytnutí stroje a příslušenství, služby, marketing a technický servis. Patentovaný způsob technologie a služeb Vám usnadní provoz a hygienu prodeje zmrzliny. Odpadá každodenní čištění stroje na zmrzlinu. Další informace naleznete v sekci ZMRZLINOVÉ STROJE - PRONÁJEM.

 

Prodej výrobníku točené zmrzliny LUNA umožňuje využít technologii pro vlastní recepturu zmrzliny nebo používat systém Lunamil nadále, ale za výhodnějších podmínek. Ve stroji je možno zpracovávat všechny dostupné zmrzlinové směsi na příparvu zmrzliny a to z nejvyším možným nášlehem. K prodeji si můžete vybrat stroje nové nebo použité repasované stroje ve vynikající kvalitě a dostupné ceně. Další informace naleznete v sekci ZMRZLINOVÉ STROJE - PRODEJ.

 

Repasované zmrzlinové stroje

Pokud potřebujete spíše levnější, repasovaný zmrzlinový stroj, poté doporučujeme se porozhlédnout v sekci Bazar.